Ilm täna, 13. juunil 2022 Eestis on vahelduva pilvisusega, sajab hoovihma

Kommenteeri - Ilm täna, 13. juunil 2022 Eestis on vahelduva pilvisusega, sajab hoovihma

Ilm täna, 13. juunil 2022 Eestis on vahelduva pilvisusega, sajab hoovihma

Vahelduva pilvisusega ilm. Paljudes kohtades sajab hoovihma, kohati on äikest ja sadu võib olla tugev. Puhub läänekaare tuul 3-9, puhanguti kuni 13 m/s, äikesega võib kaasneda tugevamaid puhanguid. Õhutemperatuur on 15..21°C.

Peipsi järv - Edela- ja läänetuul 5-10 m/s, äikesega kaasnevad tugevamad puhangud. Laine kõrgus 0,5-1 m. Sajab hoovihma, on äikest. Nähtavus mõõdukas. Õhutemperatuur on 17..19°C.

Öösel

Vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Öö hakul võib üksikutes kohtades hoovihma sadada. Paiguti tekib udu. Tuul on muutliku suunaga 1-7 m/s. Õhutemperatuur on 7..13°C.

Päike tõuseb 04:03 ja loojub 22:38 (Tallinna aja järgi)

Vaata detailsemat hetkeilma ja ilmaprognoosi: Ilm

Allikas: Riigi Ilmateenistus

Eelnevate ja järgnevate aastate ilm 13. juunil Eestis


Teema: Ilm

Lisas: pistik | Lisatud: 13.06.2022 09:00 | Uuendatud: 13.06.2023 10:33

Kommenteeri

BB-kood:


Smailid:
RõõmusNäitab keeltNaljakasKuriKurb
Nimi:

E-mail:

Kommentaar:


Vaata lisaks

Täna, 17. märtsil 2025 Eestis vahelduva pilvisusega, kohati lume ja lörtsihooge

Täna, 17. märtsil 2025 on Eestis vahelduva pilvisusega ilm. Kohati on lume- ja lörtsihooge. Õhtul pilvisus tiheneb ja sadu muutub laialdasemaks. Puhub loode- ja läänetuul 3-9, puhanguti kuni 12, pärastlõunal rannikul kuni 16 m/s. Õhutemperatuur tõuseb -1..+3°C-ni.

Videomängude sooduspakkumised, 16. märts 2025

Väike ülevaade soodsatest videomängude müügipakkumistest veebis 16. märts 2025 seisuga

Täna, 16. märtsil 2025 Eestis vahelduva pilvisusega, sajab lund, lörtsi ja vihma

Täna, 16. märtsil 2025 on Eestis ennelõunal on pilves selgimistega ilm ja mitmel pool sajab lund, lörtsi ja ka vihma. Kohati võib tuisata. Pärastlõunal on vahelduva pilvisusega ilm ja tihedam sadu eemaldub kagusse, selle järel on veel kohatisi sajuhooge lume ja lörtsina. Puhub loode- ja läänetuul, ennelõunal Kagu-Eestis ka edelatuul 5-10, puhanguti kuni 13, saartel ja rannikul 7-13, puhanguti kuni 17 m/s. Õhutemperatuur on -1..+3°C.

Põnevuslahinguks kujunenud Austraalia GP võitis Norris

Põnevuslahinguks kujunenud vormel-1 Austraalia GP võitis Lando Norris (McLaren).

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!