Täna, 6. septembril 2021 on Eestis vahelduva pilvisusega ilm, sajab hoovihma

Kommenteeri - Täna, 6. septembril 2021 on Eestis vahelduva pilvisusega ilm, sajab hoovihma

Täna, 6. septembril 2021 on Eestis vahelduva pilvisusega ilm, sajab hoovihma

Ennelõunal on pilves selgimistega, pärastlõunal vahelduva pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma. Puhub läänekaare tuul 3-9, rannikul puhanguti kuni 13 m/s, pärastlõunal nõrgeneb aegamisi. Õhutemperatuur on 12..17°C.

Peipsi järv - Läänekaare tuul 4-9 m/s. Laine kõrgus 0,4-1 m. Sajab hoovihma. Nähtavus mõõdukas. Õhutemperatuur on 13..15°C.

Päike tõuseb 06:29 ja loojub 20:10 (Tallinna aja järgi)

Vaata detailsemat hetkeilma ja ilmaprognoosi: Ilm

Allikas: Riigi Ilmateenistus


Teema: Ilm

Lisas: pistik | Lisatud: 06.09.2021 10:27

Kommenteeri

BB-kood:


Smailid:
RõõmusNäitab keeltNaljakasKuriKurb
Nimi:

E-mail:

Kommentaar:


Vaata lisaks

Täna, 27. märtsil 2025 on Eestis vähese, õhtu poole vahelduva pilvisusega sajuta ilm

Täna, 27. märtsil 2025 on Eestis vähese, õhtu poole vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Tuul pöördub saartelt alates edelasse ja lõunasse ning tugevneb 3-9, puhanguti 12, saartel kuni 16 m/s. Õhutemperatuur on 6..11, rannikul kohati kuni 4°C.

Mängude arv GOG pärandprogrammis on kerkinud 141 peale ja kasvab veelgi

Poola taustaga digitaalne mängude müügiplatvorm GOG teatas hiljuti, et nende videomängude pärandprogrammi lisandus 27 uut mängu, viies koguarvu 141-ni.

Täna, 26. märtsil 2025 on Eestis pilves selgimistega ilm, sajab nõrka vihma

Täna, 26. märtsil 2025 on Eestis pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab nõrka vihma ja on udu. Pärastlõunal sajuvõimalus järk-järgult väheneb ja udu hajub. Tuul pöördub pikkamööda põhjakaarde 2-8 m/s. Õhutemperatuur on 2..7°C.

Täna, 25. märtsil 2025 on Eestis pilves, üksikute selgimistega ilm

Täna, 25. märtsil 2025 on Eestis pilves, üksikute selgimistega ilm. Vihmapilved levivad aegamisi üle maa ida suunas. Puhub edela- ja lõunatuul 4-9, puhanguti 12, rannikul kuni 11, puhanguti kuni 15 m/s, õhtul nõrgeneb järk-järgult. Õhutemperatuur on 4..9, Kagu-Eestis võib tõusta kuni 11°C-ni.

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!