Ilm täna, 23. jaanuaril 2023 on Eestis pilves, üksikute selgimistega

Ilm täna, 23. jaanuaril 2023 on Eestis pilves, üksikute selgimistega

Ilm täna, 23. jaanuaril 2023 on Eestis pilves, üksikute selgimistega

Täna on Eestis pilves, üksikute selgimistega ilm. Kohati võib sadada vähest lund ja on udu. Tuul pöördub läänekaarde 3-9, õhtul tugevneb rannikul puhanguti kuni 14 m/s. Õhutemperatuur on -1..-7, saarte rannikul paiguti +1°C.

Peipsi järv - Läänekaare tuul 3-7 m/s. Võib vähest lund sadada. Nähtavus hea, kohati võimalik udu. Õhutemperatuur on -5..-6°C.

Eesti linnade ilm täna 23. jaanuaril 2023

LinnTemperatuurSademedTuul
Haapsalu-3°C0mm 5.4m/s
Kärdla0°C0mm 6.3m/s
Kuressaare-1°C0mm 5.7m/s
Narva-3°C0mm 3.6m/s
Paide-3°C0mm 3.3m/s
Pärnu-5°C0mm 3.4m/s
Tallinn-3°C0mm 6.3m/s
Tartu-4°C0mm 2.7m/s
Viljandi-4°C0mm 2.7m/s
Võru-4°C0mm 2.2m/s

Öösel ilm (24. jaanuaril)

Pilves selgimistega ilm. Vastu hommikut jõuab Põhja-Eestisse sajuala ning laieneb aeglaselt lõuna-kagu suunas. Sajab lund ja paiguti tuiskab, saartel ja rannikul tuleb sekka ka lörtsi ning vihma, on jäiteoht. Puhub edelatuul 3-8, puhanguti 11, saartel ja rannikul 7-12, puhanguti kuni 17 m/s. Õhutemperatuur on -2..-7, saartel ja läänerannikul -2..+2°C. Liiklusolud on keerulised!

Ilm homme päeval, 24. jaanuaril

Pilves ilm. Mitmel pool sajab lund, kohati tuiskab, saartel ja rannikul tuleb sekka ka lörtsi ning vihma, on jäiteoht. Pärastlõunal loode poolt alates sadu järk-järgult lakkab. Puhub edela- ja läänetuul 5-10, puhanguti 13, saartel ja rannikul kuni 17 m/s, õhtul nõrgeneb veidi. Õhutemperatuur on Kesk- ja Ida-Eestis 0..-2, Lääne-Eestis +1..+3°C. Liiklusolud on keerulised.

Hoiatused

Ettevaatust, antud on täna hilisõhtuks ja homme hommikuks võimaliku tugevneva tuule tõttu esimese taseme hoiatus Peipsi järve, Soome lahe idaosa, lääneosa, Läänemere põhjaosa, Väinamere ja Liivi lahe põhjaosa kohta.

Peipsi järvel homme vastu hommikut tugevneb edelatuul 10, puhanguti kuni 13 m/s. Soome lahe idaosas öösel (24. jaanuar) tugevneb edelatuul 13, puhanguti kuni 18 m/s. Soome lahe lääneosa täna hilisõhtul tugevneb edelatuul 13, puhanguti kuni 18 m/s. Läänemere põhjaosas tugevneb täna hilisõhtul edelatuul 13, puhanguti kuni 18 m/s. Väinamerel ja Liivi lahe põhjaosa tugevneb vastu hommikut (24. jaanuar) edelatuul 12, puhanguti kuni 17 m/s.

Esimese taseme hoiatus tähendab, et ilm võib teatud olukordades olla ohtlik. Arvesta sellega, kui sinu tegevus on ilmast mõjutatud. Jälgi edasist ilmaprognoosi.

Eelnevate aastate ilm võrdluseks 23. jaanuaril

  • 2022. aastal - Pilves ilm täna, 23. jaanuaril 2022 Eestis
    Pilves ilm. Lääne- ja Põhja-Eestis sajab mitmel pool lund, kohati tuiskab, saartel tuleb sekka ka lörtsi ja vihma. Puhub lõuna- ja edelatuul 3-9, põhjarannikul pärastlõunal puhanguti 14 m/s. Õhutemperatuur tõuseb -1..-5, saartel ja läänerannikul 0..+2°C-ni. Jäiteoht lääne poolt alates suureneb!
  • 2021. aastal - Täna, 23. jaanuaril on pilves selgimistega ilm
    Pilves selgimistega ilm. Hommikul sajab kohati vihma ja lörtsi. Puhub lõuna- ja edelatuul 4-10, rannikul puhanguti kuni 15 m/s, õhtupoolikul pöördub kagusse ja lühiajaliselt nõrgeneb. Õhutemperatuur on 0..+4°C.

Üldinfo

Päike tõuseb täna hommikul kell 09:50 ja loojub õhtul kell 17:14 (Tallinna aja järgi)

Vaata detailsemat hetkeilma Eestis siit: Ilm ja ilmaprognoosi tänaseks päevaks siit: Ilmateade

Allikas: Riigi Ilmateenistus


Teema: Ilm

Lisas: pistik | Lisatud: 23.01.2023 11:03 | Uuendatud: 23.01.2023 11:15

Vaata lisaks

Täna, 19. märtsil 2025 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilm

Täna, 19. märtsil 2025 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilm. Puhub valdavalt lääne- ja loodetuul 5-10, puhanguti kuni 16 m/s, õhtul tuul nõrgeneb. Õhutemperatuur on 4..10°C.

Moderne 2D võitlusmäng Pocket Bravery saab omale ka Sega Mega Drive versiooni

Moderne 2D võitlusmäng Pocket Bravery saab omale ka Sega Mega Drive versiooni

Eesti tõstab järgmisest aastast kaitse-eelarve vähemalt 5% SKP-st

Eesti Valitsus kinnitas tänases julgeolekukabinetis põhimõtte, et alates 2026. aastast on Eesti kaitsekulude baas vähemalt 5% SKP-st. Otsus tugineb kaitseväe juhataja sõjalisele nõuandele, mille eesmärk on muuta agressioon Eesti vastu teostamatuks. Kaitsevõime lisainvesteeringutega ületab riigi kaitse-eelarve lähiaastatel 5% SKP-st.

AOE 2 DE on peagi suurt visuaalset uuendust saamas

Age of Empires II: Definitive Edition on saamas peagi suure visuaalse uuenduse osaliseks.

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!