Koroonaviirus Eestis, 29. detsember 2021: haiglas on 234 patsienti

Koroonaviirus Eestis, 29. detsember 2021: haiglas on 234 patsienti

Koroonaviirus Eestis, 29. detsember 2021: haiglas on 234 patsienti

29. detsembri hommikuse seisuga on haiglas 234 koroonaviirusega nakatunud patsienti. Neist 168 vajab haiglaravi raskeloomulise COVID-19 tõttu, nendest omakorda 140 ehk 83,3% on vaktsineerimata ja 28 ehk 16,7% on lõpetatud vaktsineerimiskuuriga.

Vaata ka: Koroonaviirus maailmas ja Eesti koroonaviiruse kaart ja statistika

Ööpäeva jooksul avati haiglates 35 uut haigusjuhtu. Suri neli koroonaviirusega nakatunud inimest, kellest kolm olid vaktsineerimata: 79-aastane mees, 80-aastane mees, 85-aastane mees ja 88-aastane naine.

Viimase ööpäeva jooksul analüüsiti 7297 testitulemust, millest 880 osutus positiivseks. Positiivse testi saanutest oli 489 vaktsineerimata ja 391 lõpetatud vaktsineerimiskuuriga.

Ööpäeva jooksul manustati 7544 vaktsiinidoosi, neist uusi vaktsineerimisi alustati 809. Tänahommikuse seisuga on lisa- või tõhustusdoosi saanud 282 296 inimest. Kogu Eesti elanikkonna hõlmatus kahe vaktsiinidoosiga on 61,3%.

Eestis on tuvastatud kokku 2392 koroonapositiivset, kelle puhul viitab genotüpiseerimine omikrontüvele.


Teema: Vaktsineerimine, Koroonaviirus

Lisas: pistik | Lisatud: 29.12.2021 17:37

Vaata lisaks

Täna, 20. märtsil 2025 on Eestis vahelduva pilvisusega ilm

Täna, 20. märtsil 2025 on Eestis vahelduva pilvisusega ilm. Üksikutes kohtades sajab veidi vihma. Hommikul on Lääne-Eestis paiguti udu. Puhub edela- ja lõunatuul 4-10, rannikul puhanguti kuni 14 m/s. Õhutemperatuur on 4..10°C.

Täna, 19. märtsil 2025 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilm

Täna, 19. märtsil 2025 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilm. Puhub valdavalt lääne- ja loodetuul 5-10, puhanguti kuni 16 m/s, õhtul tuul nõrgeneb. Õhutemperatuur on 4..10°C.

Moderne 2D võitlusmäng Pocket Bravery saab omale ka Sega Mega Drive versiooni

Moderne 2D võitlusmäng Pocket Bravery saab omale ka Sega Mega Drive versiooni

Eesti tõstab järgmisest aastast kaitse-eelarve vähemalt 5% SKP-st

Eesti Valitsus kinnitas tänases julgeolekukabinetis põhimõtte, et alates 2026. aastast on Eesti kaitsekulude baas vähemalt 5% SKP-st. Otsus tugineb kaitseväe juhataja sõjalisele nõuandele, mille eesmärk on muuta agressioon Eesti vastu teostamatuks. Kaitsevõime lisainvesteeringutega ületab riigi kaitse-eelarve lähiaastatel 5% SKP-st.

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!