A-Patch 1.3 beta 1

A-Patch 1.3 beta 1

MSN Messenger'i tööriistast A-Patch versioonist 1.3 on väljastatud nüüd avalik beta (testversioon). Nagu patch'i looja ja arendaja Ahmad palus, et keegi ei hakkaks betat kuskil mujal veebi pinnal ladustama, lisan lingi ametlikulte lehele siin (sealt ka võimalik see alla laadida).

Mida siis esimene beta versioon sisaldab ja võimadab? Ette on nähtud see MSN Messenger'i versioonidele 6.2.208, 7.0.816, 7.5.0299 ja uuele 7.5.0303'le. Uutest võimalustest niipalju, et need puudutavad rohkem A-Patch'i kasutamis mugavuse tõstmist. Teadupärast olid patch'imis võimalused jaotatud lehtedele, nüüd on ka lehekülje numbrid all, et oleks näha kaugele jõudnud oled ja palju veel jäänud neid lehti on. Veel on lisatud väikesed nupud seadete salvestamiseks ja laadimiseks.

Uuendus: viimase stabiilse A-Patch'i 1.2.5 mis samuti ette nähtud samadele MSN Messenger'i versioonidele saad allalaadida siit.

Teemast kõrvale kaldudes tuleb veel ära mainida, et A-Patch projekti veebileht on saanud uuema ja kenama välimuse, samuti lisandunud "uudislehega" liitumis võimalus, mille abil saab A-Patch'i uuendustega kursis olla.

Lisas: pistik | Lisatud: 07.09.2005 09:40 | Uuendatud: 02.06.2022 17:53

Vaata lisaks

Täna, 22. veebruaril 2025 on Eestis enamasti pilves ilm, sajab nõrka lund ja jäävihma

Täna, 22. veebruaril 2025 on Eestis enamasti pilves ilm. Mitmel pool sajab nõrka lund, saartel ja läänerannikul lörtsi ja vihma, sekka võib tulla jäävihma. On jäiteoht! Puhub valdavalt lõunatuul 3-9, saartel ja läänerannikul puhanguti kuni 15 m/s. Õhutemperatuur on 0..-3, saartel ja läänerannikul 0..+2°C. Tähelepanu! Libeduseoht on suur!

Tänane, 21. veebruari 2025 ilm Eestis

Täna, 21. veebruaril 2025 on Ida-Eestis pilvi hõredamalt ja ilm on sajuta. Lääne-Eestist alates pilvisus järk-järgult tiheneb ja pärastlõunal sajab saartel, õhtu poole ka mandri lääneosas kohati vähest lund, lörtsi ja ka vihma. Puhub lõuna- ja edelatuul 5-9, puhanguti 14, rannikul 8-15, puhanguti kuni 21 m/s, õhtul nõrgeneb veidi. Õhutemperatuur on 0..-4, saartel kuni +2°C.

Täna, 20. veebruaril 2025 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm

Täna, 20. veebruaril 2025 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Üksikutes kohtades sajab vähest lund, saarte rannikul ka lörtsi. Puhub valdavalt lõunakaare tuul 2-8, rannikul pärastlõunal puhanguti kuni 11 m/s. Õhutemperatuur on Lääne-Eestis -2..+2, Ida-Eestis -2..-6°C.

Kuidas Monika Helme käis Londoni kesklinnas tuugeneid otsimas

Ega need tuulikud on nii ja naa, aga mis meile kindlasti ei meeldi on valetamine - Monika Helme viimaste päevade Tiktok postituste seas on üks poleemikat tekitav postitus kus rahvasaadik sulaselgelt laseb valel paista tõena. Seiklust saab ainult kirjeldada sarklastiliselt: "Kuidas Monika Helme käis Londoni kesklinnas tuugeneid otsimas" või "Mida Monika Helme jätab Suurbritannia kohta rääkimata".

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!