Oi, kui kiire päev on - Luuletus

Oi, kui kiire päev on mul!
Juba varahommikul
taadi põlvel ratsutasin, taadi põski patsutasin,
piparkooke närisin, küsisin ja pärisin.
Aga hiljem, lõuna ajal, oli tingimata vaja
ema sülle pugeda, nööbid üle lugeda.
Oi ja mis ma veel kõik tegin!
Tuuseldasin maja segi,
ronisin ja sebisin,
püksid katki rebisin.
Kuigi õhtu juba jõuab,
enda juurde mind veel nõuab
minu väike kiisuke,
lullilööja niisuke.
Palub ennast kiigutada,
sabaotsa liigutada.
Eks ma ole ikka usin -
päevad täis mul toimetusi!

Lisa enda luulekogusse (Pead olema sisse logitud)

Lisas: pistik | Lisatud: 05.07.2017 11:29 | Saada e-kaardiga

Vaata lisaks

Algas tulude deklareerimine

Eelmisel laupäeval, 15. veebruaril algas eraisikute tulude deklareerimise periood. Maksu- ja Tolliamet tuletab meelde, et kõige mugavam ja lihtsam on tulusid deklareerida nende e-teenuste keskkonnas e-MTA.

Täna, 23. veebruaril 2025 Eestis muutliku pilvisusega, õhtul võib tulla vihma ja lörtsi

Täna, 23. veebruaril 2025 on Eestis muutliku pilvisusega ilm. Pärastlõunal sajab Lääne-Eestis kohati vähest vihma ja lörtsi, õhtul võib sekka tulla ka jäävihma. Puhub lõuna- ja kagutuul 3-9, saartel ja läänerannikul puhanguti kuni 15 m/s, õhtu poole nõrgeneb. Õhutemperatuur on -2..+3°C.

Täna, 22. veebruaril 2025 on Eestis enamasti pilves ilm, sajab nõrka lund ja jäävihma

Täna, 22. veebruaril 2025 on Eestis enamasti pilves ilm. Mitmel pool sajab nõrka lund, saartel ja läänerannikul lörtsi ja vihma, sekka võib tulla jäävihma. On jäiteoht! Puhub valdavalt lõunatuul 3-9, saartel ja läänerannikul puhanguti kuni 15 m/s. Õhutemperatuur on 0..-3, saartel ja läänerannikul 0..+2°C. Tähelepanu! Libeduseoht on suur!

Tänane, 21. veebruari 2025 ilm Eestis

Täna, 21. veebruaril 2025 on Ida-Eestis pilvi hõredamalt ja ilm on sajuta. Lääne-Eestist alates pilvisus järk-järgult tiheneb ja pärastlõunal sajab saartel, õhtu poole ka mandri lääneosas kohati vähest lund, lörtsi ja ka vihma. Puhub lõuna- ja edelatuul 5-9, puhanguti 14, rannikul 8-15, puhanguti kuni 21 m/s, õhtul nõrgeneb veidi. Õhutemperatuur on 0..-4, saartel kuni +2°C.

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!