Naljakad videod - E-kaart - leht 16

Video e-kaart Boss kes palka ei maksa ...

Video: Boss kes palka ei maksa ...


Saada e-kaart
Video e-kaart Mis on heategija palk?

Video: Mis on heategija palk?


Saada e-kaart
Video e-kaart James May Tesla Model S andis alla

Video: James May Tesla Model S andis alla


Saada e-kaart
Video e-kaart Tuletõrjujad hakkasid kõvatama

Video: Tuletõrjujad hakkasid kõvatama


Saada e-kaart
Video e-kaart Vauu! Vaata kuidas mees puupakust karu välja saeb

Video: Vauu! Vaata kuidas mees puupakust karu välja saeb


Saada e-kaart
Video e-kaart Võimalik Venemaal: ponidega linnatänaval autodega võidu

Video: Võimalik Venemaal: ponidega linnatänaval autodega võidu


Saada e-kaart
Video e-kaart Taatide olelusvõitlus Venemaal

Video: Taatide olelusvõitlus Venemaal


Saada e-kaart
Video e-kaart Siis kui Tarmo Kruusimäe ei tea mida küsida

Video: Siis kui Tarmo Kruusimäe ei tea mida küsida


Saada e-kaart
Video e-kaart Vaata mis juhtub kui kui kana läheb KFC-sse

Video: Vaata mis juhtub kui kui kana läheb KFC-sse


Saada e-kaart
Video e-kaart Vauu! Brasiilia Encantado linna lähedale püstitati uus 43 meetrine Jeesuse kuju

Video: Vauu! Brasiilia Encantado linna lähedale püstitati uus 43 meetrine Jeesuse kuju


Saada e-kaart

Vaata lisaks

Tänane, 21. veebruari 2025 ilm Eestis

Täna, 21. veebruaril 2025 on Ida-Eestis pilvi hõredamalt ja ilm on sajuta. Lääne-Eestist alates pilvisus järk-järgult tiheneb ja pärastlõunal sajab saartel, õhtu poole ka mandri lääneosas kohati vähest lund, lörtsi ja ka vihma. Puhub lõuna- ja edelatuul 5-9, puhanguti 14, rannikul 8-15, puhanguti kuni 21 m/s, õhtul nõrgeneb veidi. Õhutemperatuur on 0..-4, saartel kuni +2°C.

Täna, 20. veebruaril 2025 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm

Täna, 20. veebruaril 2025 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Üksikutes kohtades sajab vähest lund, saarte rannikul ka lörtsi. Puhub valdavalt lõunakaare tuul 2-8, rannikul pärastlõunal puhanguti kuni 11 m/s. Õhutemperatuur on Lääne-Eestis -2..+2, Ida-Eestis -2..-6°C.

Kuidas Monika Helme käis Londoni kesklinnas tuugeneid otsimas

Ega need tuulikud on nii ja naa, aga mis meile kindlasti ei meeldi on valetamine - Monika Helme viimaste päevade Tiktok postituste seas on üks poleemikat tekitav postitus kus rahvasaadik sulaselgelt laseb valel paista tõena. Seiklust saab ainult kirjeldada sarklastiliselt: "Kuidas Monika Helme käis Londoni kesklinnas tuugeneid otsimas" või "Mida Monika Helme jätab Suurbritannia kohta rääkimata".

Ilm täna, 19. veebruaril 2025 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega

Täna, 19. veebruaril 2025 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Saartel sajab kohati lund. Puhub loode- ja põhjatuul 2-7, rannikul kuni 10 m/s, õhtul valdavalt läänekaare tuul 1-5 m/s. Õhutemperatuur on -1..-6, saartel kuni +1°C.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!